Etch Release Party

Kdy:
v pátek 13.4.2007 od 18:00
Kde:
v Olomouci v salonku restaurace Svatováclavský pivovar (Riegrova ulice 22) [mapa]
Co:
Oslava vydání další stabilní verze Debianu. Není plánovaný žádný oficiální program, jde hlavně o příjemné posezení, vykládání a možnost se potkat s ostatními uživateli Debianu. Zváni jsou samozřejmě i příznivci jiných distribucí.

Doprava

Vlak
Z hlavního vlakového nádraží se na místo dopravíte nejlépe tramvají č. 7 ve směru do centra (výstup na 5. zastávce, Náměstí hrdinů). Po vystoupení z tramvaje by přímo naproti vám (za stánkem s občerstvením) měla ústit Riegrova ulice. Zhruba v 1/3 ulice po levé straně naleznete zmíněnou restauraci (u vchodu hledejte malé logo Debianu).
Autobus
Z autobusového nádraží se svezte libovolnou tramvají jednu zastávku směrem na hlavní vlakové nádraží a dále pokračujte podle instrukcí pro vlak.
Auto
Autem se můžete dostat „k letadlu“, kde se nachází nově otevřené parkoviště, resp. můžete zaparkovat u supermarketu Billa, nebo o dvě ulice dále na parkovišti u magistrátu města Olomouce. K samotné restauraci to je necelých 5 minut směrem do centra.

Možnost pořízení DVD

Přímo na místě bude možno si za nízký peníz (pokrytí nákladů na výrobu, cca 20Kč) pořídit jednodiskovou DVD verzi Etche ve variantě multiboot.

Jelikož celý Etch zabírá 3 DVD, je jasné, že na jediném DVD nemůže být úplně celá distribuce, obzvláště když sdílí místo s dalšími architekturami. Co to znamená pro uživatele?

Případné dotazy prosím směrujete na kurem ZAVINAC debian.cz.